Redakcja

raban nowakowska

Barb ‘Raban’ Nowakowska – poetka, slamer, osoba pisząca. W trytytce najbardziej lubi literę ‘r’. Stan umysłu rozcieńczony gdzieś na trasie Warszawa-Staszów. Zaimki dowolne.

gustaw owczarski

tropi krypty jak śledz

two trwa póki try tra.

dominika filipowicz

(ur. 1997) – Jest jedną z twórczyń koła literackiego Poliptoton na wydziale Artes Liberales. Finalistka poetyckiego „Połowu” Biura Literackiego w 2022r. Mieszka w Warszawie. Jej głównymi akademickimi kminami są studia o niepełnosprawności i suicydologia. 

 

miron bania

Kota nazywa się baja, od bajaderki, bajki, bajkału. Baja wlazła mi na Banię myśląc, że moje dredy to gniazdo. Próbowała wygrzebać czekoladowe jajko, ale niespodziewanie nie mogła go znaleźć, no to teraz tak sobie siedzimy, Baja z Banią. Bania na co dzień studiuje na wydziale Sztuki Mediów warszawskiego ASP, z kolei Baja kilka dni temu widziała swój pierwszy śnieg, a to dlatego, że Bania przeżył już 19 wiosen, a przed Bają dopiero jej pierwsza. Baja kiedyś miała się nazywać bryndza, bo przylazła z Podhala, ale była za słodka na takie imię. Bania określiłby się bardziej jako gose, bo wieczorami pracuje w barze i stąd zna takie mądre terminy. Komitet redaktorski Baja&Bania zajmuje się poezją, grafiką i stroną internetową.

Damian Obara

(ur. 1998) – studiuje na Akademii Teatralnej, działa w Poliptotonie i w “Z tytułem”. Eksmatematyk. Interesuje się literaturą cyfrową. W Trytytce próbuje rozkręcić dramat i ogarnia stronkę.

Klaudia januszewska

(ur. 1998) – Działa w Kole Naukowym ‘’Poliptoton’’ na wydziale Artes Liberales. Poza pisaniem i czytaniem histeryzuje z Marcelem Proustem i Wacławem Berentem. W Trytytce zajmuje się działem prozy.

gabriela filipowicz

Absolwentka filozofii i studentka Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Członkini Koła Naukowego „Poliptoton”. Pisze i czyta, w trytytce odpowiada za prozę. Plotkara.